Смілянську молодь та дітей запрошують до участі у Міжнародному конкурсі «Перлина Fest»

d1e582ea280fc95e9a4a0a56ece8318bСмілянську молодь та дітей запрошують взяти участь у ІІІ Міжнародному Конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Конкурс відбувається під девізом: «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Його особливістю стало те, що звичаї своєї місцевості продемонстрували молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією Конкурсу стала – «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки III Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться 2 грудня 2017 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

«Таку Ініціативу вбачаємо необхідною, оскільки захід націлений на збагачення та подальший поступ нашої культурної та Історичної спадщини, що є формуючим фактором національної свідомості. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично- налаштованими громадянами, готовими до нових починань», зазначають організатори.

Конкурс «Перлина Fest» відбудеться 2 грудня 2017 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Контакти оргкомітету: 044- 586-40-11, 067-520-11-35 Анастасія http://www.Derlvnv.com.ua

Охочих взяти участь у конкурсі запрошують звернутися до відділу молоді та спорту управління освіти молоді та спорту до 30.11.2017, ел. адреса: smila-moloda@ukr.net.

Контактна особа: Бреус Юлія Василівна – головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти молоді та спорту, м.т. 093-68-79-661.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *