Смілянський парк культури та відпочинку готується до літнього сезону

На засіданні виконавчого комітету затвердили рішення про підготовку міського парку культури та відпочинку до роботи у весняно-літній період 2016 року. Інформацію з цього питання надала начальник відділу культури Ірини Бобошко.

Керівник зазначила, що питання готовності парку до прийому численних відвідувачів є надзвичайно важливим, адже він у весняно-літній період є найбільш масовим місцем для відпочинку жителів.

Головне завдання працівники парку вбачають у проведенні культурно-дозвільних заходів , робіт з благоустрою території парку, яка має площу 32,3 га. Поряд з цим парк виконує функцію культурно-дозвіллевої діяльності. Стало доброю практикою проводити тут в літній період державні, календарні, народні, дитячі і молодіжні заходи, різноманітні культурно-мистецькі та просвітницькі заходи.

Міський парк культури та відпочинку поділено на окремі зони відпочинку та упорядковано дитячий ігровий майданчик, зону зеленого відпочинку, меморіальний комплекс, сценічні майданчики для проведення культурно-мистецьких заходів для дорослих і дітей, WI-FI зону, територію для колективів (цирків, атракціонів), які приїздять у Смілу на гастролі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *