Смілянським школярам вогнеборці показали бойове спорядження

19 квітня у школі-сад №15 міста Сміла пройшов День цивільного захисту. За сигналом про евакуацію всі учні швидко залишили приміщення і вийшли на вулицю, де на них чекав справжній сюрприз. На шкільному подвір’ї на школярів чекав пожежний автомобіль та чимало невідомих і незвичних предметів та речей, про які дітям і збиралися докладно розповісти рятувальники, повідомляє Управління ДСНС у Черкаській області.

Фахівець Смілянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Ірина Лисенко докладно ознайомила присутніх із завданнями і об’ємами робіт, які доводиться виконувати бійцям ДСНС. Ірина Вікторівна нагадала дітям правила пожежної безпеки в побуті та наголосила, що ігри з вогнем та сірниками – небезпечні.

Далі співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій наочно продемонстрували бойове спорядження вогнеборців, макети боєприпасів часів Другої світової війни. Та найголовніше – наголосили на тому, що слід робити при знаходженні гранат, артснарядів, мін та підозрілих валіз, незрозумілих речей.

Понад сотня дітей уважно слухали про снаряди, що схожі на кулі, про мінометні міни, що не стають менш вражаючими, пролежавши у землі кілька десятиліть.

Під час спілкування із школярами рятувальники неодноразово наголосили дітям на необхідності за будь-яких обставин дбати про власну безпеку і не поповнювати статистику по дитячому травматизму.
«Якщо ви помітили загорання чи натрапили на підозрілий предмет одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»»,- наголосили вогнеборці.

Нагадаємо, у Смілянській школі №3-колегіумі провели День цивільного захисту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *