Смілянські журналісти долучилися до волонтерської роботи

зображення_viber_2022-07-06_11-06-53-302Журналісти та колектив комунального підприємства “Медіа-центр”(телестудія “Тясмин”, радіо FM “Тясмин”, 106,4) завдяки благодійній організації “За майбутню Україну” та за підтримки газети “Сміла” долучилися до волонтерської роботи.
У редакції організовано пункт видачі одягу дітям і дорослим, як внутрішньо переміщеним особам (ВПО), так і багатодітним, малозабезпеченим смілянам.

За кілька місяців була надана гуманітарна допомога як для ВПО, які проживають у Смілі, так і ВПО Черкаського району, зокрема мешканцям Тернівської та Білозірської ОТГ. Зокрема: білизна, ковдри, засоби гігієни, памперси, одяг дитячий, взуття дитяче, спальні мішки, одяг для жінок та чоловіків. Також була надана гуманітарна допомога ГО “Територія гідності” для передачі тим, хто звернувся до них за допомогою.
Люди в редакційному пункті отримали одяг, підгузники, засоби гігієни, ковдри, спальні мішки, постільну білизну, пакунки для новонароджених від канадських благодійників.
Щиро дякуємо небайдужим смілянам – сім’ям Луценків та Рижових, які передали до редакційного пункту дитячий, підлітковий одяг, одяг для дорослих.
Тож, запрошуємо всіх, хто потребує одягу, постільної білизни, ковдр звертайтеся: вул Перемоги, 18, середа-п’ятниця з 9.00 до 13.00, тел 097-194-79-70, 073-209-87-01.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.