Смілянські ветерани співпрацюють з владою найкраще

Голова ради ветеранів війни та праці Микола Якушенко взяв участь у сьомому Всеукраїнському з’їзді Організації ветеранів України. На цей форум у Київ приїхали 133 делегати з усіх областей. Микола Якушенко був обраний від міст Сміла, Чигирин та Кам’янка, Кам’янського, Чигиринського та Смілянського районів. Микола Трохимович поділився враженнями від всеукраїнського форуму ветеранів:

– Було приємно, що під час доповіді керівник Організації ветеранів України Петро Цибенко чотири рази згадав Черкаську область, а Смілу назвав у першій п’ятірці ветеранських організацій, які активно співпрацюють з владою. За нами йдуть Умань, Золотоноша і Канів. У нас дійсно налагоджена плідна співпраця в організаційній роботі, всі плани роботи, заходи державного та місцевого рівня погоджуємо в оргкомітетах і на засіданнях комісій відповідного напрямку. Крім цього, на сьогодні і за останні 10 років Сміла – лідер в області з організації передплати місцевих видань для ветеранів. Це робиться за кошти місцевого бюджету і свідчить про синівську увагу міської влади, подяку, турботу про фронтовиків, ветеранів праці. В той же час виконком виділяє кошти і на статутну діяльність, хай і не в такому розмірі, як хотілося б, але на сьогодні Сміла уже обігнала в цьому плані Умань. За таку підтримку і розуміння щира вдячність виконкому, депутатському корпусу, виконуючому обов’язки міського голови.

Що на з’їзді вразило неприємно. Тут не було нікого ні з перших, ні з других, ні з третіх осіб вищих органів влади та структур, які опікуються ветеранами. Цього разу навіть з департаментів, таких організацій як Пенсійний фонд, Міністерство соцполітики приїхали лише спеціалісти, помічники. Вони лише вийшли на трибуну, привітали делегатів та побажали успіху. У делегатів запитань було більше, ніж відповідей, приміром про те, що скоротилося фінансування ветеранських організацій. Однак ми їх не почули.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *