Смілянські вчителі обговорили реалізацію проекту «Вчимося жити разом»

На базі  НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – загальноосвітня школа І ступеня ім. В.Т. Сенатора» відбулася нарада вчителів предмета «Основи здоров’я» щодо проведення он-лайн опитування у закладах загальної середньої освіти у межах реалізації проекту «Вчимося жити разом», який має на меті навчання життєвих навичок дітей та підлітків, які постраждали внаслідок воєнного конфлікту в Україні, необхідних для мирного життя у приймаючих і домашніх спільнотах.

Крім цього вчителі отримали методичну і практичну допомогу щодо проходження онлайн курсів “Вчимося жити разом” та “Основи здоров’язбережної компетентності”. За умови проходження  тестів за модулями і підсумкового тесту, вони отримають відповідні сертифікати.

Дистанційні онлайн курси є складовими двокомпонентної моделі підготовки педагогів як у рамках діючих стандартів освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура», так і  в рамках  освітньої галузі “Соціальна і здоров’язбережна”, передбаченою концепцією і проектом стандарту Нової української школи.

 Методист методичного кабінету

Надія Щербина

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *