Смілянські студенти шукали Феміду

DSC_3147У Смілянському коледжі харчових технологій голова студпрофкому Ольга Пилипівна Подобна, викладач права Олег Васильович Самко організували та провели правовий квест «У пошуках Феміди».

DSC_3195Учасниками квесту стали студенти першого та другого курсів. На початку змагання учасники презентували свої команди, представлення назви та девіза. Сформовано три команди – «ЧЕРВОНІ», «ЖОВТІ» ТА «ЗЕЛЕНІ». Далі рухалися по маршрутному листку, виконуючи різні завдання і збираючи підказки. Студенти повинні були вирішити завдання на різні теми з пройденого курсу правознавства, з кримінального, адміністративного, конституційного права, а також завдання пов’язані з загальною декларацією прав людини. За кожне розв’язане завдання студенти отримували конверт з літерами.  На фінальному етапі змагань кожна з команд збирала кодове слово із зібраних літер.

Спритнішими виявилася команда «ЖОВТИХ». Після нагородження переможців Первинною профспілковою організацією студентів СКХТ НУХТ для всіх учасників було організовано чаювання, інформує прес-центр навчального закладу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *