Погоду на Черкащині в кінці тижня формуватиме холодний фронт з південного заходу

З початку грудня, завдяки пануванню атлантичних циклонів, зима на Черкащині ніяк не встановиться. Спостерігалися лише нетривалі похолодання, але в більшості часу переважала аномально-тепла та сира погода, яка характерна для Західної Європи.

У суботу Черкащина ще залишиться в теплій частині західно-європейського циклону. Погода буде хмарною, вітряною та дуже теплою, як для цього часу: до +3+5º вночі та +8+10º вдень. Слабкі дощі у денні години можливі лише у Черкасах та окремих районах області на Лівобережжі. Проте, вже у неділю погода погіршиться, холодний фронт з південного заходу принесе значні опади та похолодання. Протягом наступного тижня буде морозно та з періодичним випадінням невеликого снігу, інформують в Черкаському обласному гідрометцентрі.

Сира, вітряна погода у вихідні, перепади атмосферного тиску та переходи температури через 0º негативно впливатимуть на самопочуття людей, знижувати увагу водіїв. Внаслідок значних опадів у вигляді дощу та мокрого снігу у неділю, а також -ожеледних явищ, стан доріг та тротуарів значно погіршиться. З початку нового тижня очікується утворення невеликого снігового покриву.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *