Смілянські студенти побували у патріотичному центрі-музеї в Шампані

WP_20170525_13_00_13_Pro_В Смілянському коледжі харчових технологій успішно проходять заняття тренінгового клубу «Крок до успіху», куратором яких є  фахівець із соціальної роботи Смілянського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Максим Пархоменко.
Діяльність клубу спрямована на підтримку в першу чергу молодих людей з числа соціально вразливих категорій в перехідний період до самостійного життя та сприяє розвитку їх потенціалу та соціальних контактів.
Учасники клубу під час обговорення теми «Громадянська активність» зустрічалися з головою ГО «Гордість нації» та волонтером Костянтином Рубановським. До коледжу завітала і заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, начальник відділу молоді, сімейної політики та оздоровлення Олександра Пахуріна, яка і запропонувала свою підтримку з організації екскурсії для учасників клубу за підсумками блоку тренінгів.
Тож, 25 травня команда студентів з 15 учасників тренінгового клубу «Крок до успіху» відвідала Військово-патріотичний центр-музей «Шампань» на рідній Черкащині. Велика насиченість музею експонатами (більше 50 тисяч), жива і цікава розповідь екскурсовода вразили наших студентів, адже  вони побачили великий військовий арсенал та дізналися багато нових історичних фактів про різні епохи становлення нашої держави.
Крім 3-х павільйонів музею, на відкритому майданчику учасники екскурсії спробували на міць та бойову спроможність військові машини, задіяні в останніх боях на Сході України.
Сповнені враженнями від екскурсії, студенти поверталися додому з гордістю та почуттям патріотизму.

Прес-центр СКХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *