Смілянські спортсмени – переможці та призери Всеукраїнської спартакіади

спартакіадаВ Українському дитячому центрі “Молода гвардія” (м. Одеса) під час табірної зміни відбулися фінальні змагання ХХVI Всеукраїнської спартакіади “Повір у себе”з плавання та легкої атлетики серед дітей з інвалідністю.

Серед переможців та призерів – сміляни. Зокрема, успішно виступили на змаганнях легкоатлетів, інформують у Черкаському центрі з фізичної культури та спорту «Інваспорт».

Змагання проводили по нозологіях, класах, окремо серед хлопців та дівчат, найкращі результати показав смілянин Давид Стахурський, який виборов три «золота». Спортсмени став переможцем з бігу на 100 м, стрибків у довжину та метання м’яча.

Олексій Суханов здобув два «золота» – з бігу на 100 м та метання м’яча.

Три «срібні» медалі додала до скарбнички Анна Коротич. Дівчина виборола друге місце на змаганнях з бігу на 100 м, стрибків у довжину, метання м’яча.

Тренує смілянських спотсменів Ніна Трохимівна Дем’яненко.