Смілянські школярі взяли участь у регіональному турнірі FIRST LEGO League

zzzz020202002На базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми відбувся регіональний турнір FIRST LEGO League (FLL), ініційований Управлінням освіти і науки Черкаської облдержадміністрації та комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» за сприяння програми FIRST LEGO в Україні.
У змаганнях взяли участь 10 команд області. Наше місто на турнірі представляла команда «Robo Test» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, керівник команди – учитель інформатики Криворучко В.В. Підтримкою та найкращими вболівальниками команди нашого міста були заступник міського голови Людмила Осейко та начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова, повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.
Свої вміння учасники турніру демонстрували у різних видах змагань – “Гра роботів”, “Основні цінності”, “Пліч-о-пліч із тваринами” тощо.
Учасники мали нагоду продемонструвати свої напрацювання та підготовку, волю до перемоги, рішучість, лідерські якості та командний дух. Азарт та захоплення в очах членів команд і вболівальників, підбадьорюючі вигуки, оплески переможцям створювали атмосферу справжнього свята.
Участь у турнірі дала можливість учням глибше долучитись до дослідницької роботи, використовуючи STEM-підходи конструктора LEGO, поринути у світ науки, отримати корисні життєві та професійні навички.
Радісні та щасливі, із подарунками (кожен учасник змагань отримав медаль та флешку на 16Gb) поверталися школярі додому.
А вдома дітей також чекав сюрприз. Заступник міського голови Людмила Осейко вручила кожному учаснику змагань подарунок.

zzz02020202020

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *