Смілянські школярі плекають рідну мову

IMG-d2862e093b55c5524fdeedb55af21dc8-V_новый размерДо Дня української писемності та мови в школі №3-колегіумі по-особливому звучало українське слово, адже в закладі пройшли різноманітні цікаві заходи.

Так, учні 5-Б класу підготували літературну композицію «Без мови рідної, дитино, й народу нашого нема» для учнів початкових класів. Школярі з задоволенням слухали поетичні твори у виконанні п’ятикласників.

У  4-Б класі відбулося свято «Я люблю рідну мову» у вигляді змагання між командами ерудитів (хлопчики – дівчатка). Обидві команди показали чудові знання рідної мови та українського фольклору. Особливу кмітливість та креативність продемонстрували команди при створенні напису «мова» з фігур учасників.

 9 листопада на базі закладу пройшов ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Школа-колегіум зустріла 94 учасника із шкіл міста. Конкурс розпочався святковим концертом, а потім учні 5-11-х класів розійшлись по аудиторіях, щоб у творчих роботах поєднати силу слова із мудрістю думки так, як робив це у своїх творах великий Кобзар.

Результатом участі в конкурсі учнів школи №3-колегіуму стали їхні перемоги на міському етапі.

Вікторія Денисенко (8-А клас, учитель Павлик С.Д.) посіла перше місце, учениці 10 класу Анастасія Прокопенко (вчитель Іщенко Г.В.) та 11 класу Дарина Яблонська (вчитель Шевченко Ж.В.) вибороли другі місця. Ми щиро вітаємо дівчат та їхніх учителів із перемогою та бажаємо успіху Вікторії на обласному етапі конкурсу!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *