Понад 80 працівників радіо і телебачення знайшли роботу цьогоріч завдяки службі зайнятості

i75_ArticleImage_13199416  листопада професійне свято відзначають  працівники радіо, телебачення та зв’язку. У цій галузі працює велика кількість фахівців, тим самим забезпечуючи суспільству комфортне життя, надійний зв’язок і високу інформаційну насиченість.

За інформацією відділу інформаційної роботи Черкаського обласного центру зайнятості, з початку 2019 року від роботодавців Черкащини надійшло 129 вакансій галузі інформації та телекомунікацій, за сприяння обласної служби зайнятості 88 вакансій було укомплектовано.

Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні. На сьогодні шукає роботу за цією професією 123 особи.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 6 000 грн.  

Здобути вищу освіту у галузі знань з інформації та телекомунікацій в регіоні можна у Черкаського національного  університету  імені Богдана  Хмельницького.

Підготовка здійснюється на кафедрах: журналістики, реклами і РR-технологій та  видавничої справи, редагування і теорії інформації. За напрямом «інформаційні технології» навчають у навчально-науковому інституті інформаційних та освітніх технологій національного університету, навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи», а також в Черкаському державному технологічному університеті.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *