Смілянські школярі «оживили» давньогрецькі міфи

24312433_880757428768398_8518561761169460178_nЯскраве дійство відбулося минулого тижня на уроці історії у 6-Б класі: узагальнюючи свої знання з теми, що присвячена історії Стародавньої Греції, шестикласники грали в історично-рольову гру «Подорож на Олімп».
Учні класу Максим Кравченко, Єгор Сокуренко, Антон Мурашевський, Анастасія Михлик, Валерія Гавриленко та Аліна Мойсей перевтілилися в богів давньогрецької міфології Зевса, Посейдона, Ареса, Афродіту, Афіну та Деметру.
Після представлення міфічних персонажів «жителі Олімпу» разом із однокласниками сформували 6 команд, які змагалися між собою у знаннях давньогрецьких міфів, а також подій, дат і персоналій з історії Давньої Греції.
Боротьба між командами була настільки запеклою, що навіть не дозволила визначити однозначного переможця. Метод вивчення стародавньої історії шляхом «оживлення міфу» допоміг дітям узагальнити і поглибити свої знання з теми, продовжити розвиток уяви і креативного мислення, а також безпосередньо торкнутися культурно-історичних «перлин» європейської цивілізації.

П.В. Єлесін, 
вчитель історії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *