Майбутні кухарі вчили маленьких смілян смачно готувати

DSCN80835 грудня у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відбулася незвичайна зустріч. До навчального закладу завітали діти з інвалідністю та їх батьками. Для гостей було організовано зустріч з учнями в лабораторії кухарів, де майбутні кухарі 15 і 16 групи та майстер виробничого навчання Пузіна Валентина В’ячеславівна провели майстер – клас з приготування піци.
DSCN8099Начинку на тісто викладали наші маленькі гості, вони ретельно приготувалися – одягнули шапочки, фартушки та рукавички. Поки випікалася смачна піца дітям загадували загадки. А мами наших гостей в цей час працювали в сусідній кімнаті з психологом.
Діти з батьками пригощалися піцою, яку  приготували  наші гості з учнями навчального закладу, а ще їх пригостили смачним узваром та булочками.
Діти були у захваті, з піднесеним настроєм і задоволенням вони поїхали додому. У центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів пообіцяли, що такі зустрічі будуть неодноразовими, інформує прес-центр навчального закладу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *