Смілянські рятувальники закликали жителів не провокувати пожежі та бути обережними біля води

IMG_3773+Фахівці Служби порятунку постійно роз’яснюють населенню, що причинами виникнення пожеж у природних екосистемах у весняно-літній період можуть бути: кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища і необережне поводження з ним, навмисне випалювання сухої трави та рослинності. В більшості випадків причиною пожеж є людський фактор. І хоча багато людей розуміють користь того, що дають нам зелені насадження, але чимало людей чомусь так безвідповідально відносяться до природи.

З метою попередження випадків виникнення пожеж в природних екосистемах 31 травня смілянські рятувальники провели профілактичну роботу з населенням м. Сміла.

Рятувальники акцентували увагу на недопущенні виникнення пожеж на відкритих територіях внаслідок спалювання сухої рослинності, розповіли про небезпеку, що несе за собою неконтрольований вогонь, проінструктували щодо дій у разі виникнення пожежі на відкритій території, у лісі, та закликали бути обережними під час відпочинку біля водойм, інформують у Смілянському РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *