Чемпіонат Черкаської області з футболу: ФК «Сміла» перемогла команду Золотоноші

футбол2 червня у першому обласному футбольному дивізіоні відбулися ігри 4 туру Чемпіонату Черкаської області з футболу. Цього разу команда ФК «Сміла» зустрілася на футбольному полі із золотоніською командою «Спартак». Матч сміляни провели на виїзді, грали на стадіоні у Золотоноші.

Рахунок відкрили золотонісці. Втім, за дві хвилини до закінчення першого тайму сміляни зрівняли рахунок. У другому таймі у ворота команди «Спартак» влетів ще один м’яч. Так, команда ФК «Сміла» показала чудову гру та у напруженій боротьбі переграла господарів поля із рахунком 2:1.

Голи забили: Ю. Омельяненко (ФК «Спартак», 26хв), С. Вечірній (ФК «Сміла», 43хв), І. Римський (ФК «Сміла», 63хв).

Це вже третя перемога смілянської команди у зустрічах Чемпіонату Черкаської області з футболу. За підсумками чотирьох турів ФК «Сміла» посідає друге місце у групі, маючи в своєму активі 9 очок.

Нагадаємо, у груповому етапі, команди зіграють за принципом «кожний з кожним» по два рази – на своєму полі та на полі суперника. Дві команди із найкращими результатами в групі вийдуть у плей-офф за боротимуться звання переможця і призерів.