Смілянські рятувальники попереджують про дотримання заходів безпеки під час Великодня

зображення_viber_2022-04-19_11-10-12-184Цього року святкування Великодня припадає на 24 квітня. Традиційно, рятувальники заздалегідь починають профілактичну роботу у культових спорудах для того, щоб святкові заходи пройшли безпечно.

Із початку квітня рятувальники служби порятунку «101» провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо забезпечення пожежної безпеки та попередження виникнення надзвичайних подій у культових спорудах під час богослужінь та підготовки до відзначення Великодня.

За допомогою листівок нагадали представникам релігійних громад правила використання первинних засобів пожежогасіння та порядок евакуації у разі виникнення надзвичайної ситуації. Також, фахівці ДСНС закликали священнослужителів бути обережними під час використання вогню під час богослужінь та на відкритих територіях.

Тримаючи свічку в руках, треба стежити за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несе лампадки й запалені свічки додому. Залишені без нагляду, вони є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня. Будьте обережні під час богослужінь!

На що звертають увагу працівники Служби порятунку:

належний стан евакуаційних виходів та джерел протипожежного водопостачання;
наявність у достатній кількості у приміщенні справних вогнегасників;
дотримання правил пожежної безпеки під час богослужінь і в інший час.

Також, рятувальники порадили постійно утримувати в належному стані електромережі, стежити за справністю електроприладів і пічного опалення, систематично перевіряти систему вентиляції.

Подібні заходи продовжуватимуться й надалі до початку Великодніх свят.

Пам’ятайте, у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

Смілянський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *