Черкаські медики отримати допомогу із Німеччини

278569775_7339102446162086_6134466358281272824_nЧеркаська екстренка отримала допомогу – вироби медичного призначення та апарат штучної вентиляції легень. Допомога прийшла з Німеччини від волонтерської організації «Друзі України», зокрема професора Фреда Соломона та Дітріха Вольфарта.

Цьому посприяв Ігор Шльончак, керівник благодійного фонду «Ти не один у світі», а також релігійна громада «Церква євангельських християн-баптистів» села Думанці та доєнався до цієї благодійної справи й Черкаський державний технологічний університет.

«Наші друзі з Німеччини постійно працюють на те, щоб медицина в Україні була ефективною. Зараз всі ми розуміємо, що така допомога нашим медикам необхідна. В усіх регіонах населення потребує допомоги «103», а зважаючи на війну, такі апарати штучної вентиляції легень дають шанси хворим більші шанси на виживання. Розуміємо, що в умовах війни такі апарати дуже потрібні тут на «швидкій». Ми завжди раді допомогти і будемо працювати на це в подальшому. Дякуємо нашим медикам за щоденну працю та приклад незламності», – зазначає Ігор Шльончак.

Медики ж, у свою чергу, подякували ВО «Друзі України» Фреду Соломону, Дітріху Вольфарту та Ігорю Шльончаку за сприяння, інформує Ірина Назарок, речниця обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *