Смілянські рятувальники попереджають громадян про небезпеку приладів опалення

З настанням опалювального періоду на території Черкаської області збільшилась кількість пожеж з причини неправильної експлуатації або неправильного облаштування приладів опалення. Збільшилась також імовірність пожеж з причини експлуатації електричних приладів опалення. Тому, з метою попередження пожеж та інших надзвичайних подій пов’язаних із теплогенеруючими приладами, фахівці ДСНС посилюють серед населення профілактичні заходи. Одним із найбільш ефективних залишається проведення рейдів житловим сектором. Спілкуючись із громадянами фахівці ДСНС пояснюють можливі небезпеки, нагадують найбільш важливі правила безпеки, на прикладах пожеж, що виникали раніше, застерігають громадян від необміркованих дій, інформує прес-служба управління ДСНС України у Черкаській області.
Останнім часом значну увагу рятувальники приділяють місту Сміла, де до цього часу не розпочато опалювальний сезон. У намаганні зігрітися люди вимушено використовують не лише газові прилади, а й електрообігрівачі. Нажаль, серед цих приладів достатня кількість саморобних, які несуть у собі значну небезпеку виникнення пожежі.
Працівники Смілянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області, намагаючись вплинути на ситуацію, проводять серед населення роз‘яснювальну роботу. Для рятувальників наразі дуже важливо наголосити смілянам про заходи безпеки та правила експлуатації електрообігрівальних приладів.
Як зауважив начальник Смілянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаськіій області Юрій Заєць: “Питання дотримання правил пожежної безпеки в опалювальний період одне із найбільш характерних для осіньо-зимового періоду. А враховуючи складну ситуацію, що зараз склалася в місті, де єдина можливість обігріти помешкання – це користуватись електричними приладами, які попри без альтернативність, водночас приховують у собі значну небезпеку виникнення пожеж. Тому наші співробітники постійно спілкуються із населенням, аби люди розуміли свою відповідальність та більш виважено ставилися до експлуатації цих приладів” – зауважив Юрій Володимирович.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *