Смілянські колегіанти побували на дні народженні нової книги

20171108_124905Учні школи №3-колегіуму завжди з великим інтересом ставляться до вивчення літератури рідного краю. Адже Черкаська область багата на творчі особистості. І одна з них – Н.І. Матюшенко-Гребенюк.

8 листопада в обласній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка у місті Черкаси відбулась презентація нової книги завзятої та оптимістичної Надії Іванівни Матюшенко-Гребенюк «Тарасовими шляхами. Світлини мого життя». На цьому заході були присутні члени Національної спілки краєзнавців, обласної Спілки письменників, майстрині-вишивальниці, власне деякі герої книги і просто друзі і близькі письменниці, які надихають її впродовж творчого шляху. Не менш важливою була присутність нащадків Кобзаря, які добре знайомі з авторкою. Розважали і підбадьорювали присутніх різні гурти, які теж отримали запрошення на захід. На презентації їхнім репертуаром стали вірші письменниці, покладені на музику.

Нещодавно випущена книга має декілька розділів, кожен із них Надія Іванівна цитувала або поезіями, або найвлучнішими рядками. Багато хто з гостей під час привітання згадували і підкреслювали патріотичність авторки, любов до своєї нації та країни.

Педагогічний колектив та учні НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум» ще раз вітають Надію Іванівну з нещодавнім ювілеєм із дня народження та з нагоди виходу у світ нової книги.

Дарина Яблонська,

учениця 9-А класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *