Смілянські рятувальники нагадують мешканцям міста про правила безпеки

29176800_2016158655304609_5019569927133069312_nЗ початку року на Смілянщині сталося 20 пожеж. Близько 80 відсотків загорянь припадає на житловий сектор. У більшості випадків причинами пожеж стають: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок, печей, теплогенеруючих агрегатів та установок, газового обладнання.
Про це інформує провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області Ірина Лисенко.
З метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі рятувальники щодня проводять профілактичні бесіди з громадянами. Так, в лютому-березні, фахівці Служби порятунку «101» проводять рейди по житловому сектору та в місцях із масовим перебуванням людей.
Під час профілактичних бесід, рятувальники розповідали людям про заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, правила пожежної безпеки, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, обігрівальними приладами, а також, не палити у ліжку, адже згідно статистики пожеж із усієї кількості осіб, які загинули від необережного поводження з вогнем, більшу частину становлять саме ті громадяни, які палили в ліжку, часто перебуваючи у нетверезому стані.
Аби люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручали пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки та алгоритмом дій в екстрених випадках.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *