Смілянські поліцейські відшукали хлопчика, який пішов з дому через негаразди в родині

Cmila_211-річного неповнолітнього смілянські правоохоронці знайшли на одному із ринків міста Сміли. Його відвезли додому, з батьками провели профілактичну бесіду. На них складено адміністративні протоколи, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Близько п’ятої години вечора до поліції Смілянського відділу надійшла інформація про те, що на одному із ринків міста Сміли знайдено 11-річного хлопчика, який перебував без батьківського нагляду. Він цілим на неушкодженим був доставлений працівниками поліції до відділу для з’ясування всіх обставин. В ході розмови з неповнолітнім старший інспектор з ювенальної превенції Смілянського відділу поліції Катерина Кам’янецька від хлопчика дізналася, що у нього з матір’ю ще вранці виник конфлікт, і він пішов з дому.

Встановивши його місце проживання дитину доставили до батьків. В ході розмови з рідними поліцейська з’ясувала, що у них в сім’ї виникла конфліктна ситуація, та коли вони зрозуміли, що син втік, самотужки намагалися знайти його і до поліції не зверталися.

Поліцейська провела з батьками профілактичну бесіду. Склала протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та частиною 1 статті 173-2 (Вчинення домашнього насильства) КУпАП.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *