Черкащина – одна із областей, де динаміка росту цін на курятину найбільша в Україні

курятинаЧеркащина – одна із областей, де динаміка росту цін на філе курятини найвища в Україні. Про це свідчать результати державного моніторингу, інформує генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

В Черкаській області в 2017 році ціна на курятинку складала 86 грн, у 2018р – 105,9 грн. Тож за рік у нашій області придбати її стало на 23%, або на 19,9 грн, дорожче.

Лідером у підвищенні цін за рік стала Херсонщина. Найбільше зростання вартості делікатесного м’яса за минулий рік відбулось саме в Херсонській області, де ціна зросла на 23 гривні. Найменше зросла у ціні курятина – на Дніпропетровщині – 14,6 грн. 

За останні роки вартість курячого м’яса в Україні практично зрівнялася з ціною за традиційно більш дорогу свинину, перетнувши осінню минулого року позначку в 100 грн за кілограм.

Загалом, за 2018 рік філе курятини подорожчало майже на 18% і коштує 105 грн за кілограм у середньому по країні. Таким чином, за останній рік цей продукт найбільше подорожчав серед м’яса та м’ясних виробів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *