Смілянські податківці провели зустрічі із підприємцями села Балаклея

зус1308Днями податківці Смілянської ДПІ провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями та одноосібниками села Балаклея.

Приводом стала проведена днями зустріч начальника Смілянської податкової інспекції Наталії Ведмедь з начальником відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства Балаклеївської ТГ Олександром Коваленком для виїзду на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення.

Під час індивідуальних бесід з орендарями податківцями надано роз’яснювальну роботу та повідомили щодо особливостей застосування одноразового(спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

Окрім цього, податківці акцентували увагу на особливостях залучення до оподаткування фізичних осіб, які обробляють землю одноосібно, шляхом подання декларацій, нарахування та сплати податків; забезпечення надходжень ПДФО до місцевих бюджетів, у т.ч. за рахунок проведення роботи щодо оподаткування доходів, отриманих від надання земельних часток (паїв) в оренду, а також нецільове використання земельних ділянок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *