Понад 300 жителів району знайшли роботу завдяки службі зайнятості

роботаНа території Смілянського району утворені 4 об’єднані територіальні громади: Ротмістрівська, Тернівська, Балаклеївська та Березняківська. Між громадами і Смілянським міськрайонним центром зайнятості підписані угоди, в яких окреслені шляхи співпраці у напрямку подолання безробіття, сприяння зайнятості населення, стимулювання роботодавців створювата нові робочі місця.

Понад 300 осіб, які зареєструвалися в центрі зайнятості були працевлаштовані. Ще 1 житель громади навчається в Черкаському курсовому комбінаті за професією “оператор котельні”. Після навчання буде працевлаштований.

Понад третина вакансій, що надходять до Смілянського центру зайнятості – це вакансії від роботодавців тергромад.

Попитом користуються бухгалтери, працівники сфер побутових послуг тощо. Також затребуваними залишаються робітничі професії: токарі, водії, мулярі, продавці, трактористи та ін.

Однією з основних форм співпраці є організація гро-мадських робіт, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування України на випадок безробіття та місцевого бюджету. Між учасниками громадських робіт та роботодавцями укладаються строкові трудові договори.

Не так давно серед тимчасової зайнятості домінували роботи з благоустрою населених пунктів, але сьогодні велика увага приділяється і їх соціальній спрямованості.

Зокрема, в громадах виконуються будівельні та ремонтні роботи об’єктів соціальної сфери (дитячі садочки тощо).

Загалом, з початку року, у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь понад 60 жителів територіальних громад, розповіли у Смілянському центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *