Смілянські податківці про підтримку армії

На зустрічі в.о. начальника Шевченко Вікторія розповіла платникам про підтримку армії мешканцями Смілянського, Корсунь-Шевченківського, Городищенського, Кам’янського, Шполянського районів сплатили 12 594,5 тис. грн. протягом чотирьох місяців поточного року. Виконання завдання січня-квітня 2017 року забезпечено на 108,4%, до бюджету додатково мобілізовано 976,5 тис. гривень.

Вікторія Григорівна наголосила, що до цього найпатріотичнішого збору в регіоні відношення відповідальне. І у тих хто сплачує, і у тих хто адмініструє. Усі розуміють важливість надходження цих коштів до бюджету. А звідси й позитивна динаміка.
Так, у січні надійшло 3 102,6 тис. грн. вказаного збору, у лютому – 3 105,1 тис. грн., у березні – 3 155,7 тис. грн., у квітні – 3 231,1 тис. грн.
Нагадаємо, в Україні військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. А саме: із заробітної плати, виграшів у лотерею, плати за надання майна в оренду та інші.
Смілянська ОДПІ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *