Смілянська молодь отримала відзнаки за проекти соціального спрямування

52xwXZtp_24Під час урочистих “лінійок” з нагоди свята останнього дзвоника представники Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нагородили активних учасників різноманітних проектів соціального спрямування.
Як інформує центр на своєму сайті, дипломом за участь у Всеукраїнському проекті “Відкривай Україну” та реалізацію міського етапу нагороджено колективи школи №5 за організацію та проведення “Благодійного вело марафону”, гімназії ім. В. Т. Сенатора за проект “Лікарняні клоуни”, школи №3- колегіуму за проект “Всі ми родом з дитинства”, а саме стілець- велетень та школа №1.
На цьому нагородження талановитих та активних не завершилось. Подякою Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” за долучення до ХІІ акції по збору коштів для дітей з вадами зору було нагороджено волонтерів в усіх навчальних закладах міста.
Сміляський міський ЦСССДМ бажає випускникам ступити в щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками шлях, а учням відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *