Смілянські лісівники стали учасниками Всесвітньої акції «World Cleanup Day»

242350231_890544764906171_4356190538945715602_nДо Всесвітнього дня прибирання 18 вересня пройшла акція «World Cleanup Day», до якої долучилася Україна разом з мільйонами активістів із 180 країн світу. Учасниками заходу стали і працівники ДП «Смілянський лісгосп», котрі об’єдналися разом з усіма заради спільної мети – порятунку планети від сміття.

Усі підрозділи Смілянського лісгоспу разом із представниками громадськості взяли активну участь у прибиранні лісових та прибережних масивів. Результатом роботи стали численні мішки, наповнені усіляким непотребом, котре байдужі громадяни викидають і навіть не задумуються, яку непоправну шкоду завдають природі.

«Шкода, що люди, котрі приходять відпочивати до лісу чи до річки, поводяться по-споживацьки і залишають після себе купи сміття, – бідкаються лісівники. – Хочеться, аби відпочиваючі були свідомими та відповідальними, адже це ж не важко – зібрати все в пакет і віднести у спеціально відведені місця».

За будь-якої пори року смілянські лісівники дбають, аби у лісі був лад, постійно прибирають стихійні смітники, які виникають після відпочинку деяких громадян і невпинно закликають усіх бути відповідальними, поважати і берегти природу, адже від цього залежить майбутнє наступних поколінь та нашої планети в цілому, інформує пресцентр ДП «Смілянський лісгосп».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *