Черкаські орієнтувальники вибороли 35 медалей чемпіонату України

242598590_349506153313979_2229502057549362509_nЗ 16 по 19 вересня у Вінниці відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування,. За нагороди змагались понад 400 спортсменів із 20 областей. Виборювали медалі на спринтерських дистанціях. Гостями на цих змаганнях стала команда з Білорусі.

До складу збірної Черкаської області увійшло 16 спортсменів. Вони здобули медалі у своїх групах.

У довгому спринті Чемпіонами України стали Кошель Дарина та Зозуля Єгор. Срібними призерами стали Панченко Іванна, Березняк Максим, Хмельов Андрій, Хворостян Анастасія.

У нокаут спринті Кошель Дарина, Зозуля Єгор, Сухенко Максим здобули три “золота”, “срібними” призерами стали Панченко Івана, Кордонська Анастасія, Хворостян Анастасія.

У спринті “золото” здобула Хворостян Анастасія, “срібло” у Білоус Дар’ї та Зозулі Єгора.

В естафеті команда МІХ 12 виборола І місце. У її складі були Панченко Іванна, Зозуля Єгор, Сухенко Максим, Запісочна Віра.

Команда МІХ 14 стала “срібним” призером. До складу увійшли Кошель Дарина, Березняк Максим, Завалко Євгеній, Якименко Софія.

Також “срібло” здобули команди МIX 16 (Білоус Дар’я, Різник Тимофій, Хмельов Андрій, Хворостян Анастасія) та МІХ 18
(Зелена Анастасія, Курбатов Артем, Кордонська Анастасія, Мироненко Валерія.

У підсумку спортсмени нашої області вибороли 35 медалей та посіли ІІ загальнокомандне місце, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.