Смілянські лісівники провели інформаційні заходи до Всесвітнього дня охорони праці

go_and_explore_the_world._1Цьогоріч Всесвітній день охорони праці відзначали під девізом «Передбачати, готувати та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки здоров’я на роботі».

Одним з пріоритетних завдань лісогосподарських підприємств Черкащини є охорона життя і праці кожного працівника та недопущення виробничого травматизму.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці лісівники Черкащини провели заходи з метою привернення уваги працівників до питань охорони здоров’я і безпеки праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Зокрема, лісівники Смілянського лісгоспу провели комплекс інформаційних заходів: семінари, тренінги, лекції для покращення обізнаності працівників та стимулювання діалогу щодо важливості створення стійких систем безпеки здоров’я на роботі та інвестування коштів у них.

Працівникам нагадали особливості організації робочого процесу в умовах епідемії коронавірусу (COVID-19), дотримання заходів зі зменшення ризиків поширення хвороби.

Крім того, у рамках відзначення Дня охорони праці у Смілянському лісгоспі провели конкурси «Безпечне робоче місце» та «Кращий підрозділ».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *