Із початку року у земельному кадастрі зареєстрували 3,7 тис. земельних ділянок у Черкаській області

перевірки земляЗа січень – квітень 2021 року фахівці землевпорядної служби Черкащини внесли в Державний земельний кадастр дані про 3746 земельних ділянок загальною площею майже 4,7 тис. гектарів.

Це відомості переважно про ті земельні ділянки, право власності на які виникло до 01.01.2013 р., коли ще не було автоматизованої системи ДЗК.

Із 1 листопада 2019 року до сьогодні внесено до кадастру відомості про 22465 земельних ділянок загальною площею 29,2 тис. га. Найбільше таких робіт виконано державними реєстраторами в Уманському (2852), Черкаському (1941) і Чорнобаївському (1717) районах.

Усього на цей час у ДЗК є відомості про 873 362 земельні ділянки, що розташовані на території Черкаської області.

Громадян, які мають старі акти на право приватної власності на землю без кадастрового номера, просять звернутися до землевпорядної організації та замовити виготовлення технічної документації із землеустрою. Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці й реєстрація її в ДЗК – це, насамперед, захист прав власності чи користування.

Проконсультувати з цього питання й допомогти завжди готові спеціалісти районних відділів Головного управління Держгеокадстру у Черкаській області, повідомляють в обласному управлінні Держгеокадастру.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *