Смілянські колегіанти взяли участь у Всеукраїнському молодіжному майстер-фесті

Учениці школи № 3 – колегіуму Анастасія Фомінова та Анна Діброва разом з учителем історії та правознавства Ганною Цапенко взяли участь у шостому Всеукраїнському молодіжному майстер-фесті «Український дивограй», який пройшов 7-8 квітня у місті Комсомольську Полтавської області у рамках реалізації молодіжного проекту «Центр глобального молодіжного партнерства».

У ході майстер-фесту учасники мали можливість поспілкуватися з майстрами народної творчості України, народними умільцями, офіційними особами, познайомитися з однодумцями. Окремо була організована робота виставки «Українська народна творчість». Цікавинкою було проведення дефіле вишиванок.

Під час роботи майстер-класів наші одинадцятикласниці змогли власними руками виготовити килимову ляльку, іграшку з дерева, писанки, керамічні вироби та інші обереги. Ввечері їх чекали українські вечорниці. Завершувала перший день фесту екскурсія до Свято-Миколаївського собору.

Уже 8 квітня учасники презентували результати роботи майстер-класів та поділилися своїми незабутніми враженнями. Підсумком фесту стала ще одна унікальна екскурсія до найбільшого в Європі гірничорудного кар’єру Полтавського ГЗК.

Участь у майстер-фесті залишила незабутні яскраві враження. Сподіваємось, що наступний фест збере ще більше друзів і майстрів.

Прес-центр школи №3-колегіуму
Джерело: osvita.smila.com

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *