Школярі зі Сміли вчилися випікати хліб

3Нещодавно учні 4-Б та 3-Б класу школи № 3-колегіуму здійснили незабутню яскраву подорож стежинами Черкащини. Почалася ця екскурсія із славетного міста Чигирина, де діти змогли відвідати резиденцію Богдана Хмельницького та познайомилися з історією Замкової гори. Потім набралися мудрості, сили та відваги у «Трьох криницях» у Суботові. Та основною перлиною стали відвідини просвітницько-розважального комплексу «Зерноленд».

На південно-західній околиці села Івківці на Чигиринщині нас зустрічала нова для України атракція, де ми змогли власноруч долучитись до всіх етапів народження хліба.
Особливо дітям атракція сподобалась тим, що тут не лише можна споглядати експозицію, але й спробувати власноруч робити перевесла, в’язати снопи, молотити за допомогою ціпа, молоти зерно за допомогою вітряка та ручних жорен різних конструкцій.
Цікавим був для учнів і етнографічний музей, у якому знаходяться різноманітні старовинні експонати. На відміну від інших музеїв тут можна було до всього торкатися, чим наші дітки відразу й скористалися.
А на додачу нас ще й пригостили смачнючим обідом: козацький куліш, компот і хрусткі хлібці, добавку яких тут же роблять на вогнищі.
Наталія Маценко,
класовод 3-Б класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *