Смілянські гімназисти розповіли про подорож Європою

DSCN6770_resizeПід час весняних канікул Смілянські гімназисти подорожували Європою. Разом з керівником Наталією Миколаївною Власик ми відвідали п’ять країн: Польщу, Німеччину, Нідерланди, Францію, Чехію.
В Польщі зупинялися в старовинному місті Кракові на березі р.Вісли. Милувалися легендарним замком Вавель.В Німеччині відвідали столицю – Берлін. Нас вразила велика кількість університетів, дослідницьких лабораторій, музеїв. Ми пройшли через Бранденбурзькі ворота, побували на Потсдамській площі з її надсучасними будівлями, побачили, де проходить щорічний міжнародний кінофестиваль «Берлінале» і на мить відчули себе зірками. 

Наступною країною, яку відвідали, були Нідерланди. Столиця Амстердам вразила красивими будиночками, величезною кількістю велосипедистів  і туристів. Якщо в Україні ми звикли бачити паркінги для автомобілів, то в Амстердамі – це кілька рівневі паркінги для велосипедів. Плаваючи на кораблику по р.Амстел, побачили велику кількість мостів і плавучих будинків на воді (які, до речі, надзвичайно дорого коштують!), тому весь час хотілося порівняти Амстердам з Венецією.

DSCN6992_resizeПриїхавши до Парижа, ми насамперед зробили фото біля знаменитої Ейфелевої вежі. Потім швидкісним ліфтом піднялись на 59 поверх найвищої будівлі Парижа Монпарнас, щоб побачити неповторну панораму міста. Нас вразив своєю величчю Лувр, Собор Паризької Богоматері, Тріумфальна арка. Ми побували у Латинському кварталі і відчули «дух студентства».

DSCN7088_resizeТа найбільше емоцій викликав «Діснейленд» – казкова країна дитинства. Протягом дня ми насолоджувалися катанням на різноманітних атракціонах, побачили парад «мультяшних» героїв, зробили величезну кількість світлин і отримали море позитиву!

Наступного дня наша подорож продовжилась у столиці Чехії – Празі. Місто вразило своєю архітектурою. Ми побачили знаменитий Карлів міст, Празький град із собором Святого Віта, почули бій астрономічних курантів на Староміській ратуші, покаталися на кораблику на річці Влтава.

DSCN7011_resizeЩиро дякуємо Наталії Миколаївні Власик за чудову подорож, позитивні емоції і можливість відкрити для себе Європу!

Прес-центр гімназії

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *