Смілянські фахівці навчаються для інтересів молоді міста

31432770_586888008335804_6477833364471945162_nНещодавно на Київщині спеціаліст Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяла участь у кількаденному Всеукраїнському семінарі, спрямованому на посилення профілактичної роботи серед молоді. Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України, Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської ОДА та ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики».
З вітальним словом від організаторів та партнерів виступила Валентина Коляда, начальник відділу сприяння розвитку молоді та утвердження здорового способу життя Міністерства молоді та спорту; Марина Попатенко, начальник Управління молодіжної політики та національно-патріотично говиховання Київської ОДА та Ірина Пєша, директор Державного інституту сімейної та молодіжної політики, кандидат педагогічних наук.
Упродовж семінару наукові співробітники ДУ «ДІСМП» презентують учасникам Всеукраїнського семінару кращі практики молодіжної роботи щодо формування здорового способу життя молоді та ознайомлять з перевагами та особливостями формування здорового способу життя в умовах децентралізації.
До уваги учасників Всеукраїнського семінару представлений міжнародний та національний досвід формування здорового способу життя молоді, та доповідь про особливості соціального проектування процесу формування здорового способу життя молоді в громаді, підготовлені провідними фахівцями Державного інституту сімейної та молодіжної політики, інформують у Смілянському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *