Смілянські діти відсьогодні розпочали оздоровлюватися у міжнародному таборі

img_20190226_15255726 лютого під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді. Присутні затвердили план роботи координаційної ради на 2019 рік.

Начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спроту Наталія Маслюк проінформувала про прогнозовані показники організації оздоровчої кампанії дітей у 2019 році, зазначивши, що у міському бюджеті на оздоровлення дітей закладено 582,4 тис. грн, біля 300 тис. грн планується залучити позабюджетних коштів, у тому числі і батьківських. Загалом, протягом року планується близько 3760 дітей залучити відпочинковими послугами, 1392 – оздоровчими послугами. З 5152 дітей, яких планується оздоровити – більше 1500 дітей із категорійних сімей.  

Інформацією про початок робіт з підготовки дитячих оздоровчих таборів поділилися директори таборів “Тимурівець” – Ольга Гула та “Гайдарівець” – Юрій Куреня.

Члени координаційної ради затвердили склад комісії з розподілу путівок до заміських дитячмх закладів оздоровлення та відпочинку у 2019 році.

До речі, вже з 28 лютого до 20 березня четверо смілянських дітей з малозабезпеченних сімей відпочиватимуть у міжнародному дитячому центрі “Артек”, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *