Смілянські депутати із ВО “Черкащани” привітали ветеранів війни та праці

DSC_0757 (2)Члени Смілянської міської організації ВО «Черкащани» та депутати міської ради, які представляють об’єднання, привітали один із найстарших та найвідоміших у місті та за його межами своїми піснями колектив – народний аматорський хор ветеранів війни та праці міського будинку культури з нагоди прийдешнього свята Перемоги.

Голова міського осередку «Черкащани» Ольга Ткаченко разом з депутатами міської ради Валентиною Зборівською, Олександром Головченком, Костянтином Заріцьким завітали до хору та висловили їм вдячність за бойові та трудові подвиги, роки душевних пісень, щедрі на позитивні емоції виступи, численні пісні, яких у репертуарі хору ветеранів війни на праці чимало. У вітальному слові подякували за те, що аматорський колектив не лише дарує свої пісні і талант, а й передають свій життєвий досвід і творчий вогник молодому поколінню.

Особливі вітання висловили ветеранам війни, яких у складі колективу двоє. До 71 річниці Перемоги хор за керівництвом заслуженого працівника культури України Діни Осадчої готує репертуар  пісень повоєнних років, які виконає до дня Перемоги.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *