Смілянська станція екстреної допомоги отримала два нові автомобілі

283960720_7514147435324252_2311645808116487390_nУрочистий захід відбувся 26 травня за участі голови Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця, заступника голови Черкаської обласної ради Володимира Доманського та депутатів обласної ради.

З нагоди прийдешнього Дня екстреної медичної допомоги Ігор Табурець та Володимир Доманський вручили відзнаки працівникам Центру за сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм у наданні медичної допомоги, зокрема пораненим і травмованим внаслідок російської збройної агресії проти України.

Ключі від новеньких автомобілів Ігор Табурець та Володимир Доманський вручили особисто представникам підрозділів Центру.

По два автомобілі отримали бригади екстренки Сміли та Умані.

Сім автомобілів залишаться у Черкасах, інші поїхали у райони. Зокрема, по одній автівці отримали медики Золотоноші, Чорнобаю, Звенигородки, Тального, Шполи, Христинівки, Жашкова, Городища і Відділу реагування на надзвичайні ситуації та виїзної консультативної допомоги.

«Швидкі» типу «С» на базі Fiat Ducato мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. Їх закупили за бюджетні кошти відповідно до програми Уряду щодо розвитку роботи екстреної медичної допомоги.

Поповнення автопарку стало чудовим подарунком до Дня екстреної медичної допомоги. Ці автомобілі – це великий вклад у розвиток медицини нашої області, інформують в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *