Смілянська школа виграла конкурсний відбір учасників екологічного проєкту KlitschkoFoundation

94504786_1657278227746494_53953868798623744_n_новый размерСмілянська школа-родина №15 стала другим закладом в Смілі, який виграв конкурсний відбір учасників третьої хвилі екологічного проєкту KlitschkoFoundation.

Проект спрямований на втілення локальних заходів щодо формування культури сортування сміття, інформують у школі №15.

У зв’язку з карантинними обмеженнями вперше проект стартував онлайн. Команда закладу у складі заступника директора з навчально-виховної роботи Мар’яни Криворучко, вчителя географії та еколоміки Анни Даушкіної, учнів Олега Бочарнікова та Євгенії Олійник вже активно долучилася до навчання за допомогою платформи Zoom та інших інструментів.

20-23 квітня відбулися перші інтерактивні онлай-лекції директора благодійного фонду KlitschkoFoundation Аліни Носенко, яка представила основні цінності учасників програми та визначила спільну мету – навчитися екодружньому підходу до навколишнього середовища у відповідності до глобальних цілей стійкого розвитку.

Перший етап вимагає від команди опанувати основи проектного менеджменту, принципи сортування сміття та усвідомити значення Upcycling. Тож попереду – місяць онлайн-лекцій, практикумів та челенджів, розповідають у школі №15.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *