Онукові, який неодноразово бив і вигнав з дому свою бабусю, загрожує до 10 років ув’язнення

94473679_853103538508514_4042063524074094592_n_новый размерВ мережі Інтернет з’явилася інформація про бабусю, яку у Смілі вигнав з власного будинку онук.

Як розповідають дописувачі, бабуся ночувала на вулиці та боялася повернутися додому. Одна з небайдужих родин Смілянщини приютили бабцю в себе.

Довідавшись про цю ситуацію місцева поліція також підключилася до цієї історії. Поліцейські з’ясували де знаходиться бабуся, відвідали її, поспілкувалися з нею. Як з’ясувалося, бабця дійсно проживала з внуком та його родиною у своєму власному будинку. Внук неодноразово її бив, а потім взагалі вигнав з власного дому.

Коли бабуся свою адресу, з’ясувалося, що поліція декілька днів тому вилучила з цього будинку велику кількість коноплі, а чоловік зараз перебуває на лікуванні в психіатричній лікарні.

Зараз за вказаними подіями поліцією відкрито кримінальні провадження за статтями 307 та 125 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці дякують людям за свідому громадську позицію, за те, що не залишили стареньку в біді та надали розголосу цій ситуації.

Внуком тепер займеться поліція і відповідно до санкцій статей йому загрожує до десяти років за гратами, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *