Смілянська райдержадміністрація щодо оздоровлення дітей в ПП «Оздоровчий центр «Чайка»

103.06.2016 року група з 22 дітей пільгових категорій Смілянського району відправилися на оздоровлення до ПП «Оздоровчий центр «Чайка», що знаходиться в Одеській області (з них безкоштовно: 5 – діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування, 5 – діти з малозабезпечених багатодітних родин, 5 – діти, батьки яких є учасниками АТО та 7 творчо-обдарованих дітей, які отримали путівки з 10% відсотковою вартістю).

За інформацією директора ПП «Оздоровчий центр «Чайка»:
ПП «ОЦ «Чайка» – це комплекс дитячих закладів, які надають послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, на базі ПП «ОЦ «Чайка» створені дитячі заклади оздоровлення, а саме: позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Чайка», позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний» та позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Фортеця – тур».
Діти зі Смілянського району були направлені та забезпечені супроводом відповідно до наказу управління в справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, розпорядчих документів сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та ПП «Оздоровчого центру «Чайка» з дотриманням відповідної процедури передачі дітей. Придбання квитків для дітей та забезпечення супроводу до м. Одеса та в зворотньому напрямку здійснено за рахунок батьківських коштів (наказ управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації від 06.05.2016 № 37/01 „Про організацію та направлення дітей на оздоровлення влітку до ПП „Оздоровчий центр „Чайка” з 04.06 по 09.08.2016 року”, наказу сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації від 01.06.2016 № 32 «Про організацію супроводу дітей, що направляються на оздоровлення влітку до ПП «Оздоровчий центр «Чайка» з 04.06 по 24.06. 2016 року»)
Діти були передані представникам ПП «Оздоровчий центр «Чайка» Садловській Т.Л. та Бузіян М.А. біля автобусів, які чекали дітей на станції Одеса-головна залізничного вокзалу (копія наказу «Про заїзд дітей у ПЗОВ «Чайка»).
06.06.2016 року спільно з заступником начальника відділу фізичної культури, спорту, молоді, оздоровлення та сімейної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації – Пахуріною Олександрою Олександрівною завідувачем сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації – Горобець Світланою Василівною та головним спеціалістом сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації – Вороною Володимиром Михайловичем, було здійснено виїзд до ПП «Оздоровчий центр «Чайка» для встановлення умов проживання дітей Смілянського району у вищезазначеному оздоровчому закладі.
Обстеживши територію та корпуса в яких проживають діти з Смілянського району, встановлено, що у складі ПП «Оздоровчий центр «Чайка» створені дитячі заклади оздоровлення, а саме: позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Чайка», позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний» та позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Фортеця – тур». Діти Смілянського району проживають у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Сонячний» та розселені у двохмісних та чотирьохмісних кімнатах відповідно до статі та вікової категорії. В кожній кімнаті корпусу наявні: дерев’яні ліжка, матраци, постільна білизна, покривала, подушки, шафа для одягу та тумбочка для особистих речей, на підлозі килимок. Також в кожній кімнаті обладнані умивальники, душові та санітарні вузли. На стінах поклеєні шпалери . Щодня в кімнатах проводиться прибирання. Балкони захищені металевою решіткою. В холах кожного поверху обладнані кімнати відпочинку з телевізором та столом для настільного тенісу.
4З метою перевірки раціону харчування комісія відвідала їдальню під час обіду. На обід діти отримали: суп, рисову кашу, курятину, салат з буряка, свіжі огірки, яблука та компот. Порції виявили досить великими навіть для дорослих.
Обстеживши позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Чайка» суттєвих відмінностей між цими двома корпусами виявлено не було. Єдине що відрізняло умови проживання – це те, що в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Сонячний» обладнані умивальники, душові та санітарні вузли в кожній кімнаті, а в кімнатах позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Чайка» санітарні вузли та умивальники, душові кабінки облаштовані на кожному поверсі.
Коли завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Горобець Світлана Василівна, поспілкувалася з дітьми то виявилося, що їм там цікаво, оздоровчий заклад подобається, умови гарні. Нарікань від дітей на умови проживання, неприбрані кімнати чи неякісне харчування, не було. Переселятися до іншого корпусу діти бажання не виявили.
На сьогодні жоден із батьків з табору дітей не забрав, заяв про дострокове повернення в таборі не надходило, клопотань щодо переведення в інший позаміський оздоровчий табір із «Сонячного» не надходило. Діти отримують повноцінний відпочинок, оздоровлення та харчування (фото додаються).
Головним завданням для райдержадміністрації та сектору у справах сім’ї, молоді та спорту, зокрема, завжди були безпека дітей, їхні бажання та теплі дитячі спогади про літо і відпочинок. Діти заслуговують на втілення дитячих мрій.
Сподіваємось, що літо 2016 року запам’ятається всім двадцяти двом дітям на все життя. Адже деякі з них вперше в житті побачили море.

За інформації сектору у справах сім’ї,
молоді та спорту Смілянської райдержадміністрації

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *