Смілянська прокуратура захистилп інтереси держави у бюджетній сфері

прокуратура іконкаВ липні 2020 року Смілянська прокуратура скерувала до суду Черкаської області позов про визнання незаконним і скасування рішення тендерного комітету, а також визнання недійсним договору поставки на суму більше 3 млн грн.

Договір уклали за результатами процедури закупівлі послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на території Шполянського району.

Встановлено, що тендерна пропозиція товариства, визнаного переможцем торгів, не відповідала критеріям, передбаченим законом, а також тендерною документацією, визначеною замовником. Відтак – підлягала відхиленню.

У суді прокурор довів, що тендерна пропозиція товариства містила недостовірну інформацію, а учасником торгів з метою участі в закупівлі зазначених послуг було надано ряд фіктивних документів, повідомили у Смілянській місцевій прокуратурі.

Врешті, господарський судом Черкаської області позов прокуратури задовольнив, тож рішення тендерного комітету щодо договору на 3 мільйони гривень визнано недійсним на скасовано.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *