Смілянська прокуратура взялася за справу щодо діяльності посадових осіб Городища

Смілянська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому на підставі звернень громадськості за фактами зловживань посадовцями Городищенської районної державної адміністрації.

З урахуванням численних публікацій у засобах масової інформації області щодо повідомлень громадських організацій Городищини  про зловживання у діяльності посадових осіб Городищенської районної адміністрації та її відділів, у тому числі при фінансуванні ремонтних робіт за кошти державного бюджету та з інших питань, повідомляємо: у вересні поточного року Городищенським відділом Смілянської місцевої прокуратури за результатами розгляду колективного звернення з цього приводу розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем). Досудове розслідування під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури проводиться слідчим відділенням Городищенського ВП Смілянського відділу поліції.

У ході розслідування в рамках кримінального процесуального законодавства перевіряються усі доводи представників громади та громадських організацій, наразі призначено експертні дослідження, проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії.

Досудове розслідування у провадженні триває, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *