Смілянська мистецька школа-інтернат отримала золоту медаль міжнародної виставки

200182097_1361229907594229_7983111209401556368_nЗа підсумками 12-ї міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» освітяни Черкаської області отримали низку перемог. Про це повідомив начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

Загалом 10 закладів Черкащини отримали відзнаки у різних номінаціях. У їх числі – Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат. Заклад отримав золоту медаль у номінації «Упровадження державних стандартів освіти».

У цій же номінації золоті медалі отримали також Черкаська спеціалізована школа №20 та Золотоніський центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Золоті медалі отримали:

у номінації «STEM-освіта: сучасні формати й практичні рішення від дошкільника до компетентного учня і студента» Черкаський навчально-тренінговий центр STEM-освіти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, Коробівський навчально-виховний комплекс Золотоніської міської ради;
у номінації «Створення і впровадження сучасних засобів навчання, продуктів, програм, систем і комплексних рішень для підвищення якості освіти» – Черкаський гуманітарно-правовий ліцей;
у номінації «Використання цифрових інструментів для забезпечення ефективного дистанційного й змішаного навчання в кризових умовах» – Перша міську гімназію Черкаської міської ради;
у номінації «Створення і впровадження сучасних засобів навчання, продуктів, програм, систем і комплексних рішень для підвищення якості освіти» – Золотоніський професійний ліцей.

Срібні медалі у номінації «Сучасна інклюзивна освіта: кращі практики, розробки і підготовка кадрів» отримали Черкаська школа №8 та Інклюзивно-ресурсний центр Чигиринської міської ради.

Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» – Гран-прі «Інноваційна та наукова діяльність».

Управління освіти і науки ОДА відзначено дипломом «За активну участь і професійну презентацію освітніх і наукових досягнень»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *