Смілянська громада отримає кошти з держбюджету на розвиток місцевого ЦНАП

изображение_2021-06-14_1246397 територіальних громад Черкащини отримають фінансування з держбюджету на розвиток своїх ЦНАПів. На це ТГ спрямують понад 4,8 млн грн. Це наблизить якісні адмінпослуги до людей, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Зокрема, капітально ремонтуватимуть приміщення та облаштовуватимуть їх у Христинівській та Звенигородській ТГ, закуповуватимуть обладнання для реєстрації транспортних засобів, видачі паспортних документів в Уманській, Ватутінській та Смілянській ТГ, меблі та техніку придбають у Тернівській та Ліплівській ТГ. Подали свої пропозиції на розгляд 34 громади Черкаської області.

На дашборді міститься інформація, що Смілянська тергромада отримає на облаштування ЦНАП 594 тисяч гривень.  Усю суму центр отримає з держбюджету.

На сьогодні ж в тергромадах області створено 53 ЦНАПи, 54 віддалених робочих місць адміністратора та 5 територіальних підрозділів. Тобто функціонують 112 точок доступу до адміністративних послуг.

Загалом цьогоріч з держбюджету спрямують 231 млн грн для забезпечення доступності і підвищення якості адміністративних послуг в тергромадах. Отримають субвенцію 165 громад України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *