Смілянська молодь проти насилля

DSC_85692 жовтня світ відзначив Міжнародний день боротьби проти насилля. Проблема жорстокості й насильства в нашому суспільстві, на жаль, є актуальною. Це пов’язано з багатьма чинниками: соціально-політична криза в країні, розлучення і виїзд батьків за кордон, відверта неконтрольована пропаганда агресії на телеекранах, масове захоплення комп’ютерними іграми, де підлітки та молодь можуть «відірватися» від реальності й відчути себе «героями-вбивцями».

З метою профілактики, попередження жорстокості та насилля в студентському середовищі в Смілянському коледжі харчових технологій був проведений виховний диспут та психологічний тренінг на тему «Молоде покоління проти насилля!».

Під час заходу студентам було продемонстровано документальні відео матеріали про причини, прояви та фатальні наслідки підліткової жорстокості і насилля. Студенти були ознайомлені з особливостями юридичної відповідальності за дії насильницького характеру, вдумливо сприйняли надану інформацію та серйозно обговорили дану проблему між собою та з організаторами бесіди. На останок було проведено анкетне опитування для виявлення потенційного рівня агресії серед студентів. У заході взяли участь студенти груп ОРГ18, МЕХ18 та КВП18, інформують у Смілянському коледжі харчових технологій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *