Смілянська малеча побувала в гостях у рятувальників

19030739_1893267234260419_3564742171068840405_nЛіто – пора оздоровлення та відпочинку школярів. На жаль, саме під час літніх канікул із дітьми найчастіше трапляються нещасні випадки, особливо на водних об’єктах. Тому рятувальники намагаються якомога частіше зустрічатися з дітлахами, для того щоб нагадати правила безпечної поведінки під час відпочинку та задля цього організовують цікаві й пізнавальні екскурсії. Про це сторінці у Фейсбуці повідомила провідний інспектор Смілянського районного відділу ДСНС Ірина Лисенко.
14 червня школярів із пришкільних таборів загальноосвітньої школи № 13 міста Сміли та Сунківської загальноосвітньої школи у себе приймали рятувальники 12 Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області. Екскурсії розпочиналися із невеликих інтелектуальних розминок, під час яких фахівці ДСНС перевіряли знання школярів стосовно правил безпечної поведінки. Далі співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій в черговий раз нагадали малечі, що варто робити задля уникнення пожежі вдома та як треба діяти під час загорання у квартирі чи будинку, навчили дітей, як слід поводитися під час відпочинку на водних об’єктах або походу до лісу.
«Для того, щоб попередити дитячий травматизм, необхідно виховувати в кожній дитині свідоме ставлення до власної безпеки, особливо у літній період», – зазначив провідний інспектор Смілянського районного відділу ДСНС Ірина Лисенко. Діти не тільки уважно слухали, а й активно задавали запитання рятувальникам, на які отримували кваліфіковані відповіді фахівців служби «101».
Також під час екскурсії маленькі гості мали змогу ознайомитися з пожежною технікою і спорядження вогнеборців, особливості їх застосування. Хлопчики та дівчатка мали змогу детально роздивитися пожежні рукави, захисний одяг та інші спецзасоби, якими щодня користуються бійці ДСНС.
Сподіваємося, що після екскурсії до Смілянського пожежно-рятувального підрозділу, у пам’яті дітей залишаться позитивні спогади і необхідні знання правил безпеки, – зауважила Ірина Лисенко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *