Пілотний проект нової початкової школи у смілянському колегіумі

DSCN6683Творчий педагогічний колектив школи №3-колегіум не може залишатись осторонь реформування освіти. Коли Міністерством освіти і науки України в травні було оголошено  конкурсний відбір шкіл, які бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи “Нова українська школа”, педагогічний колектив школи №3-колегіуму на чолі з директором Тетяною Анатоліївною Карло та разом з батьківською громадськістю виявив ініціативу і взяв участь у конкурсному відборі. З цією метою була заповнена аплікаційна форма, в якій визначено готовність закладу до участі у експерименті, інформує прес-центр школи №3-колегіуму.

Для участі у проекті Міністерством освіти і науки відібрано 100 шкіл, по 4 школи у кожній області та Києві. Наш заклад в складі 4 шкіл Черкаської області став учасником експериментальної роботи щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти у рамках реформи «Нова українська школа» у 2017/2018 навчальному році.

14 червня сюди завітали гості – представник Міністерства освіти і науки України Тетяна Миколаївна Запорожець та представник Інституту модернізації змісту освіти Тетяна Павлівна Корякіна, заступник начальника управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Оксана Іванівна Сімушіна, ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Миколаївна Чепурна, заступник Смілянського міського голови Людмила Семенівна Осейко, начальник управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Наталія Олексіївна Незнанова, завідувач методичного кабінету відділу освіти Валентина Борисівна Руденко, методист методичного кабінету Світлана Вікторівна Сигида.

Поважні гості познайомились з системою роботи закладу, оглянули матеріальну базу, поспілкувались з колективом, обговорили актуальні питання та проблеми на шляху до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти у рамках реформи «Нова українська школа». Підсумок зустрічі підвела Тетяна Миколаївна Запорожець, яка зазначила, що школа №3-колегіум готова до роботи у пілотному проекті щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *