Смілянщина має потенціал для розвитку туризму

Черкащина і, зокрема, Смілянщина має шалений історичний та господарський потенціал та унікальні можливості для розвитку зеленого туризму. Це пов’язано з тим, що ми ще знаходимося на первинному економічному розвитку і у нас ще попереду економічний вулик. Туризм має дати поштовх для розвитку нашого району, – переконаний голова Смілянської райдержадміністрації Андрій Колесник.

Про це він наголосив під час зустрічі з представником міжнародної компанії «Весселка Консалтінг ЛТД» Наталією Ткаченко. Вона завітала на Смілянщину дізнатися як працює зелений туризм у нашому районі та яка потрібна допомога в напрацюванні маршрутів.

Розвиток зеленого туризму в районах – це своєрідний крок до впровадження реформи місцевого самоврядування в сільській місцевості. Адже кожна майбутня територіальна громада повинна мати власні засоби для самозабезпечення. Ці ресурси може дати й розвиток зелених агросадиб. Серед районів області Смілянщина у цьому напрямку є лідером.

Учасники зустрічі обговорили стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму у Смілянському районі. Окреслили план роботи в цьому напрямку на майбутнє.

Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *